Apartmány Rezervace Svatby Aktivity a výlety Fotogalerie Informace

Svatba na farmě

Svatba v Jižních Čechách

Farma Smrhov je ideálním místem pro konání svatebního obřadu i hostiny. Vyberte si pro svůj výjimečný den i výjimečné místo. Užijte si klid, soukromí, krásnou přírodu a svou svatbu uspořádejte na farmě v Jižních Čechách.

 

SVATEBNÍ OBŘAD

Své ano si můžete říci přímo pod širým nebem. V případě nepřízně počasí je možné přesunout se do kryté části či mít v záloze párty stany.

 

SVATEBNÍ TABULE

Pomůžeme Vám i s cateringem, a to díky naší spřátelené českobudějovické restauraci Naše Farma. Pokrmy zde vaří z vlastních surovin anebo ze spřátelených farem z Jižních Čech. Připraví Vám klasické svatební menu anebo pohoštění formou rautu. Domluvíte se s nimi i na svatebním dortu, zákuscích a nápojích.

 

NOCLEH

Kapacita farmy pro spaní je 14 pevných lůžek + 6 přistýlek. Pokud byste měli zájem o zajištění ubytování pro větší počet svatebních hostů, rádi Vám domluvíme výhodnou nabídku v naší spřátelené českobudějovické Residenci U Černé věže. Prostory farmy jsou rozlehlé, takže není problém najít místo i pro postavení stanů.

 

SVATEBNÍ FOTOGRAFIE

Máme pro Vás doporučení i na šikovné a milé fotografy, kteří Váš výjimečný den zachytí v tom pravém světle. Nebude problém se s nimi domluvit i na svatebním videu.

 

Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.

 

  
Apartmány Smrhov