Apartmány Rezervace Svatby Aktivity a výlety Fotogalerie Informace

Dovolená v jižních Čechách

Užijte si pobyt v kompletně vybaveném apartmánu a vychutnejte si soukromí během Vaší dovolené v jižních Čechách.

Ubytování je možné na základě Rezervace, nebo po předchozí objednávce na e-mailové adrese info@bizoni-farma.cz.

 

Rodinná dovolená na farmě

Skvělé místo pro dovolenou s dětmi, ubytování více rodin či skupiny přátel. Venku je připravené zázemí pro děti – bazén, houpačky, skluzavka, pískoviště a nyní nově i trampolína. Nechybí ani kryté posezení s grilem a venkovní hřiště.

 

Absolutní klid pro odpočinek

Objevte kouzlo krásné přírody a malebné krajiny okolí řeky Malše. Užijte si klid a pohodlí plně vybavených apartmánů, relaxujte venku na lehátkách, vychutnejte si venku snídani, oběd či večeři. A hlavně se nadýchejte čerstvého vzduchu.

 

Svatba v Jižních Čechách

Farma Smrhov je ideálním místem pro konání svatebního obřadu i hostiny. Vyberte si pro svůj výjimečný den i výjimečné místo. Užijte si klid, soukromí, krásnou přírodu a svou svatbu uspořádejte na farmě v Jižních Čechách. Rádi pro Vás zařídíme kompletní catering a potřebný servis pro váš svatební den.

 

Zajímavý program pro aktivní dovolenou

Chcete si svou dovolenou užít aktivně, můžete si vybrat hned z několika možností – vyjeďte si na „safari“ projížďku po pastvinách s bizony, zahrajte si tenis na kurtech, věnujte se pěší či cykloturistice, poznávejte okolí z koňského sedla. Anebo se zajeďte podívat do nedalekých Jihočeských měst.

 

Dovolená s domácím mazlíčkem

Nemusíte si dělat starosti, kdo Vám během dovolené pohlídá Vašeho domácího mazlíčka. Vezměte Vašeho pejska na dovolenou sebou! Součástí naší nabídky je i ubytování se psem, za kterého neúčtujeme žádné poplatky navíc.

 

Bizoni v jižních Čechách

V okolí stavení jsou krásné pastviny, na nichž se pasou naše bizoní stáda. Můžete si vyjít na procházku do krásné přírody Jižních Čech či si vyjet na safari projížďku mezi bizony. Interiér chaty je také vyzdoben motivy těchto mohutných majestátních zvířat. 

 Co vás čeká Fotogalerie Doporučujeme
 
Apartmány Smrhov